Klif Chłapowo - strona oficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • OKS Janowo - Puma Darżlubie 2:2
  • Sokół Strzelno - Ajax Leśniewo 2:2
  • Klif Chłapowo - Arka Prusewo 3:6
  • Relaks Mechowo - Barka Łebno 0:6
  • KTS - K II Luzino - Huragan Smolno 0:0
  • GKS Linia - Sokół Bożepole Wielkie 0:4
  • Norda Karwia - Konsal Sławoszyno 1:4
  •        
Strona klubowa

Logowanie

Najnowsza galeria

Zagospodarowanie części terenu kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Chłapowie
Ładowanie...

Kalendarium

31

08-2016

środa

01

09-2016

czwartek

02

09-2016

piątek

03

09-2016

sobota

Ajax Leśniewo - Klif Chłapowo - 17:00

04

09-2016

niedziela

05

09-2016

pon.

06

09-2016

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 39, wczoraj: 483
ogółem: 406 876

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Puma Darżlubie

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA - 0
SPOTKANIA U SIEBIE - 0
SPOTKANIA WYJAZDOWE - 0


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole ; - -
Stracone bramki ; - -


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM DOTYCHCZAS ZESPÓŁ NIE ROZEGRAŁ ŻADNYCH SPOTKAŃ
U SIEBIE DOTYCHCZAS ZESPÓŁ NIE ROZEGRAŁ U SIEBIE ZADNYCH SPOTKAŃ
WYJAZD DOTYCHCZAS ZESPÓŁ NIE ROZEGRAŁ NA WYJEŹDZIE ZADNYCH SPOTKAŃ


Najbliższe spotkanie

Ajax LeśniewoKlif Chłapowo
Ajax Leśniewo   Klif Chłapowo
2016-09-04, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Puma Darżlubie - Konsal Sławoszyno
Sokół Bożepole Wielkie - Norda Karwia
Huragan Smolno - GKS Linia
Barka Łebno - KTS - K II Luzino
Arka Prusewo - Relaks Mechowo
Ajax Leśniewo - Klif Chłapowo
OKS Janowo - Sokół Strzelno

Ostatnie spotkanie

Klif ChłapowoArka Prusewo
Klif Chłapowo 3:6 Arka Prusewo
2016-08-28, 14:00:00
CHŁAPOWO
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
OKS Janowo 2:2 Puma Darżlubie
Sokół Strzelno 2:2 Ajax Leśniewo
Klif Chłapowo 3:6 Arka Prusewo
Relaks Mechowo 0:6 Barka Łebno
KTS - K II Luzino 0:0 Huragan Smolno
GKS Linia 0:4 Sokół Bożepole Wielkie
Norda Karwia 1:4 Konsal Sławoszyno

Statystyki drużyny